patagonia torrentshell ladies | A Brief History Of Rock Climbing And Climbing Gear

patagonia torrentshell ladies

A Patagonia retailer it is. An outlet it's not. Maybe I am a bit dusty on the definition, but when there is no such thing as a more than one or two racks of actual discounted clothing and the majority of the shop is at full worth (which in Patagonia terms means large bucks $$$), putting outlet in your title is a little bit of deceptive promoting.

These birds are massive and noisy, and I've gotten many pictures of them. That is one among my favorite pictures. I took it at the Whitehouse parking lot in Madera Canyon. I had pushed up there and brought a little bit hike, and I obtained back, and I could not shift my automotive into gear. So I called a tow truck, after which sat and waited. While I used to be waiting, I received this picture.

W każdym razie wsiadam do środka i nie zgadniecie co. Oszukali mnie na hajs. Po pierwsze chciałem wysiąść w połowie trasy, ale i tak muszę zapłacić pełną cenę, bo tak. Po drugie nie miałem lokalnych pieniędzy wystarczająco, bo musiałem oddać taksiarzowi, więc tutaj mógł mnie oszukać na przeliczniku z dolarów. No, ale trudno, najważniejsze że uciekam z tego zbiorowiska nędzy i smrodu. Droga za miasto to nie była droga. To było klepisko pełne bezdomnych psów, dziur w których mogły się schować dzieci i śmieci rozrzuconych wzdłuż drogi. Zresztą kierowca po wypiciu coli wyrzucił puszkę przez okno, także nie bardzo się przejmują takimi pierdołami jak porządek. Wyjeżdżamy z miasta, nareszcie na asfaltową drogę i kontrola policyjna. Policja liczy pasażerów, sprawdza papiery, coś krzyczą i kierowca każe wysiadać. Oddaje pieniądze za bilet (przy czym wyjątkowo mnie nie oszukano i oddał mi dokładnie tyle ile wcześniej wziął) i mówi nara.

Najgorzej. Także poleruje szmatką te baleriny, uważając żeby nie posmarować jej stóp czarną pastą i zaczyna ze mną rozmowę. W sumie to nie była rozmowa, bo zauważył, że jestem zainteresowany i pyta się czy ja nie chciałbym, żeby wyczyścić mi butów. Hola amigo, tengo precio particular para tu. Srutututu. Z moim podejściem, które opisałem wyżej powinien się speszyć, jednak wybuchnąłem śmiechem. Gość nie widział moich stóp, bo zasłaniał je murek, a ja oszczędzając obdarte stopy wyszedłem na miasto na bosaka. Zaraz sobie wyobraziłem, jak naciera mi stopy czarną pastą, a następnie pucuje tę szmatą między palcami. Pokazałem mu stopy i też się roześmiał, choć wymuszenie.

In Los Glaciers National Park, situated 50 miles from El Calafate, you抣l find many other fascinating wildlife, many of them endangered however protected within the national park and?UNESCO World Heritage Website. The purple dwarfed deer, known as punu punu, the river otter, or huill韓, and the guanaco are all on the endangered wildlife record, however you may see them on a trek.